home 

 

všechny fotky

Druhý, tentokrát již skutečně tradiční, bál se konal v dělňáku v Julcu a nelze než pochválit organizátory a všechny pomocníky.  Dokonce i zvukaři tentokrát šetřili decibely a tak hosté přišli domů jen trošku ochraptělí.

Nesmíme ovšem propadat nekritickému optimismu. Nedostatky by se přirozeně našly. Tak třeba právě mně zavřeli kuchyň dřív, než jsem stačil dostat hlad. A taky nebylo kde parkovat koně.  Tombola nebyla. Dvéřovka nebyla. Dámská volenka nebyla. (Nebo byla? A že by žádná nepřišla? Vždyť nemám ani šedesát. Ani nechci domyslet!) Na druhou stranu, Růža tentokrát  dorazil a dokonce nezanedbával ani parket, takže přítomné dámy (tedy alespoň jedna, jak vidno) byly jako obvykle zcela nadšené. Byly by jistě mnohem raději, kdyby se Růže ujal i své tradiční funkce Čističe (bot) a z nemalých zisků  mohla být pořízena dvéřovka.

 

 

          

 

 

Kapela hrála ve standardním složení a šlo jim to zbytečně dobře, i když kapelmajstr z toho byl evidentně efektně orosen.

Všichni se bavili a nikdo se neporval. Jen slaměné vdovy smutně čekaly, kdo se jich ujme.

Další fotky najdete tady. I letos je málo fotek ze sálu, neb tam bylo proklatě málo světla a též chyběly odvážné taneční kreace. Narok nashle!

 

  všechny fotky

 


home

mail me